آموزش کار با پنل پیامکی

وقتی صحبت از  هر آموزشی من جمله آموزش کار با پنل پیامکی به میان می‌آید. بسیار اوقات با این تصور که ممکن است نتوانیم آن را به خاطر عدم آگاهی استفاده کنیم. در همان مراحل اولیه دست از کار می‌کشیم. در همین ابتدا بایستی بگوییم یادگیری کار با پنل پیامکی برای رونق بخشیدن به کسب و کارهایتان آن قدرها هم که در ابتدا تصور می‌شود پیچیده نیست. درست است در آغاز با انواع گزینه ها و آپشن ها مواجه می‌شوید. ولی قرار نیست در همان شروع کار با تمامی آن گزینه ها به طور همزمان کار کنید.

پس، در صورتی که تا اینجای مطلب یعنی، فراگیری کار با پنل ارسال پیامک با ما همراه شدید. آفتاب مارکتینگ توصیه می‌کند برای دریافت اطلاعات بیشتر تا انتها در این راه کنار ما بمانید تا طرز استفاده این نوع از ابزار بازاریابی را برایتان آموزش دهیم.

چرا بایستی آموزش کار با پنل پیامکی را بیاموزیم؟

به راستی اصلاً چه لزومی دارد آموزش کار با پنل پیامکی را فرا بگیریم؟ شما به عنوان یکی از صاحبان کسب و کارها تصمیم دارید دنیای ارتباط خود را با مشتریان تان گسترش دهید. در این مسیر هم نیم نگاهی به افزایش فروش خدمات و تولیدات خود دارید. بدین ترتیب شما می‌خواهید به روشهای مختلف بازاریابی از قبیل سامانه پنل ارسال پیامک کاربران تان را از محصولات و خدمات خود با خبر سازید.

بنابراین با استفاده از شماره هایی که از کاربران خود دارید، به راحتی می‌توانید با فرستادن پیام انبوه در قالب پیام کوتاه به گوشی همراه، آنها را به موقع از محصولات و خدمات  خود مطلع سازید. پس با توجه به توضیحات گفته شده، به نظر می‌رسد با گوشی همراهی که هیچ زمان از مخاطبین تان جدا نمی‌شود، با اطلاع رسانی منطقی و درست می‌توانید ارتباط برقرار کنید و آنها در گذر زمان، جزو مشتریان وفادار خود سازید.

مهمترین بخش های آموزش کار با پنل پیامکی

در این قسمت در نظر داریم، شما را با برخی واژه ها در حین آموزش کار با پنل پیامکی آشنا سازیم. پیشنهاد می‌کنیم برای درک بهتر از محیط کار سامانه پنل ارسال پیام کوتاه، مفهوم اصلی این واژه ها را دریابید.

خطوط عمومی

از طریق انتخاب این گزینه شما فقط می‌توانید به راحتی با استفاده از خطوط رُند پیامک تبلیغاتی خود را به کاربران ارسال کنید. این خطوط جزو آن دسته خطوطی است که سامانه پنل ارسال SMS آن را در اختیار شما قرار می‌دهد، تا برای آگاه سازی کاربران از خدمات و محصولات تان آن را به کار ببرد.

خطوط اختصاصی

به طور حتم در همان ابتدای کار با سامانه پنل اس ام اسی چشمتان به این واژه و اصطلاح برخواهد خورد. بایستی بدانید این خطوط شامل پیشماره‌هایی همچون ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰  می‌باشد. شما با استفاده از این خطوط می‌توانید به مخاطبینی که منتظر اطلاع رسانی شما هستند، پیامک های بازاریابی تان را ارسال کنید. این نکته را هم ذکر کنیم که این خطوط و تمامی خطوطی که در ادامه توضیح داده می‌شود، یک طرفه است و فقط می‌تواند به منظور ارسال پیامک از سوی شما انجام گیرد.

خطوط بلک لیست

اگر برای اولین بار است که در حین فراگیری کار با پنل پیامکی با این کلمه و اصطلاح روبرو شدید. در هنگام مواجه شدن با این واژه بایستی بدانید که خطوط بلک لیست به این معناست که فرد یا افرادی خطوط سیم کارت گوشی همراه خود را به روی ارسال کنندگان پیام تبلیغاتی و خدماتی بستند. با این حال نگران نباشید، در این وضعیت هم می‌شود به کاربران پیامک کوتاه تبلیغاتی تان را ارسال کنید.

خطوط تبلیغاتی

همانطور که از اسم این خطوط هم مشخص است. شما به کمک این شماره ها می‌توانید پیامک تبلیغاتی – خدماتی)جذاب و کوتاه خود را به تمام مشترکین همراه، ایرانسل و … بفرستید حتی آنهایی که در فهرست بلک لیست Black list قرار دارند.

چگونگی کار با پنل پیامکی

در صورتی که تمایل دارید در روند آموزش کار با پنل پیامکی تا انتها همراه شوید، این بخش پایانی را هم برای لحظاتی کوتاه از نظر بگذارنید.

برای اینکه متوجه شوید که مراحل را درست پیش می‌روید، می‌توانید در فضای کاری برنامه تحت عنوان سامانه پنل ارسال پیام کوتاه، یک پیام (تکی یا گروهی) ارسال کنید. وقتی متن پیام خود را مشخص کردید و سپس نوع خطوط طبق تعریفی که در مطلب فوق برایتان انجام دادید، انتخاب کردید. دیگر کار زیادی برای ارسال نهایی پیام از سامانه پنل پیامک انبوه نخواهید داشت. نکته مهم ماجرا آن است که شما حتی از تحویل پیام توسط کاربر را متوجه می‌شوید.

نکته بعدی در هنگام استفاده از سیستم پنل ارسال پیامک کوتاه آن است که، طبق تفکیکی که از نظر جنسیت، شغل، منطقه، سن، میزان تحصیلات و.. … صورت می‌پذیرد، می‌توانید مخاطب خود را در یک دسته خاص قرار دهید. در این لحظه، دیگر مخاطب شما پیامکی با محتوای بی‌ربط دریافت نمی‌کند. پیامک مورد نظر همان اس ام اسی است که کاربرتان در زمان مشخص، منتظر ارسال آن از طریق پنل پیامکی انبوه است.

سخن پایانی آن که، آفتاب مارکتینگ امیدوار است، مقاله پیشرو با نام آموزش کار با پنل پیامکی توانسته باشد در کوتاهترین زمان سوالات شما را پاسخ مناسب داده باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *