لوگو
گروه آفتاب در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه های حمل نقل – مشاوره و خدمات کار آفرینی همچنین دیجیتال مارکتینگ آغاز نمود. یکی از رویکرد های شرکت در زمینه هوشمند سازی ناوگان حمل نقل بین شهری و کشوری می باشد. آدرس: زنجان- بلوار گاوازنگ - مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه پارک علم و فناوری واحد 316
تماس با ما 33154316 - 024
Info@aftabtech.ir

حمل و نقل هوشمند

حمل نقل

اعلام بار

خدمات سئو

تجارت الکترونیک

وب مستری

پشتیبانی سایت

اعلام بار

اعلام بار هوشمند

تولید محتوا

تبلیغات در شبکه اجتماعی

سایت

خانه  /  حمل و نقل   /  جلسه توجیهی بازارگاه الکترونیکی گروه آفتاب در زنجان
0

جلسه توجیهی بازارگاه الکترونیکی گروه آفتاب در زنجان

بازارگاه الکترونیکی

این جلسه دیروز با حضور روسای محترم شرکت های حمل و نقل، اداره حمل و نقل و کالا، اداره فناوری اطلاعات و کارشناس ترانزیت استان زنجان برگزار شد و مباحث مهم مرتبط با بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل مطرح گردید.

سامانه اعلام بار گروه آفتاب  و نقش آن در بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل

در این جلسه، معرفی و راه اندازی اولیه بازارگاه در استان زنجان و بررسی عوامل موثر در بازارگاه الکترونیکی در حوزه حمل و نقل استان مطرح گردید. همچنین در جلسه فوق که جمعی از مدیران شرکت های حمل و نقل استان حضور داشتند، عملکرد یکپارچه سامانه فعلی سالن اعلام بار به همراه بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل توسط گروه آفتاب به شرکتهای حمل و نقل ارائه شد.

لزوم راه اندازی بازارگاه الکترونیکی در استان

بازارگاه الکترونیکی

مسئولین سازمان راهداری و حمل و نقل استان زنجان در خصوص لزوم راه اندازی بازارگاه الکترونیکی در استان زنجان تاکید کرده و اهمیت استفاده و پیوستن به شبکه کشوری الکترونیکی حمل و نقل در آینده را، یکی از عناصر اصلی مدیریت حمل بدون بارنامه و کرایه حمل بار دانستند.

 سلیمانی مدیر شرکت آفتاب با اشاره به سوابق اجرای سامانه حمل و نقل آفتاب از سال ۹۲ در استان های مختلف به معرفی بازارگاه و نحوه ارائه خدمات آن به شرکت ها توضیحاتی ارائه نمود و به سوالاتی که از سوی شرکت های حمل و نقل در خصوص نحوه تخصیص بار به راننده و نقش شرکت های حمل و نقل در بازارگاه مطرح شد، پاسخ داد.

لازم به توضیح است که عملکرد و خدمات بازارگاه حمل و نقل، بر محوریت سه عنصر صاحب بار، راننده و شرکت حمل و نقل انجام می پذیرد و تعامل، مذاکره و معاملات بین ارائه دهندگان و متقاضیان خدمات حمل و نقل جاده ای کالا با استفاده از فناوری های روز و نوین در این بخش صورت می پذیرد که این امر ضمن برطرف سازی معایب روش های سنتی، سهولت و تسریع خدمات حمل و نقل را در کشور ایجاد می نماید.

بدون دیدگاه
ارسال دیدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی