لوگو
گروه آفتاب در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه های حمل نقل – مشاوره و خدمات کار آفرینی همچنین دیجیتال مارکتینگ آغاز نمود. یکی از رویکرد های شرکت در زمینه هوشمند سازی ناوگان حمل نقل بین شهری و کشوری می باشد. آدرس: زنجان- بلوار گاوازنگ - مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه پارک علم و فناوری واحد 316
تماس با ما 33154316 - 024
Info@aftabtech.ir

حمل و نقل هوشمند

حمل نقل

اعلام بار

خدمات سئو

تجارت الکترونیک

وب مستری

پشتیبانی سایت

اعلام بار

اعلام بار هوشمند

تولید محتوا

تبلیغات در شبکه اجتماعی

سایت

خانه  /  حمل و نقل   /  جلسه توجیهی بازارگاه الکترونیکی گروه آفتاب در زنجان
0

جلسه توجیهی بازارگاه الکترونیکی گروه آفتاب در زنجان

بازارگاه الکترونیکی

این جلسه دیروز با حضور روسای محترم شرکت های حمل و نقل، اداره حمل و نقل و کالا، اداره فناوری اطلاعات و کارشناس ترانزیت استان زنجان برگزار شد و مباحث مهم مرتبط با بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل مطرح گردید.

سامانه اعلام بار گروه آفتاب  و نقش آن در بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل

در این جلسه، معرفی و راه اندازی اولیه بازارگاه در استان زنجان و بررسی عوامل موثر در بازارگاه الکترونیکی در حوزه حمل و نقل استان مطرح گردید. همچنین در جلسه فوق که جمعی از مدیران شرکت های حمل و نقل استان حضور داشتند، عملکرد یکپارچه سامانه فعلی سالن اعلام بار به همراه بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل توسط گروه آفتاب به شرکتهای حمل و نقل ارائه شد.

لزوم راه اندازی بازارگاه الکترونیکی در استان

بازارگاه الکترونیکی

مسئولین سازمان راهداری و حمل و نقل استان زنجان در خصوص لزوم راه اندازی بازارگاه الکترونیکی در استان زنجان تاکید کرده و اهمیت استفاده و پیوستن به شبکه کشوری الکترونیکی حمل و نقل در آینده را، یکی از عناصر اصلی مدیریت حمل بدون بارنامه و کرایه حمل بار دانستند.

 سلیمانی مدیر شرکت آفتاب با اشاره به سوابق اجرای سامانه حمل و نقل آفتاب از سال ۹۲ در استان های مختلف به معرفی بازارگاه و نحوه ارائه خدمات آن به شرکت ها توضیحاتی ارائه نمود و به سوالاتی که از سوی شرکت های حمل و نقل در خصوص نحوه تخصیص بار به راننده و نقش شرکت های حمل و نقل در بازارگاه مطرح شد، پاسخ داد.

لازم به توضیح است که عملکرد و خدمات بازارگاه حمل و نقل، بر محوریت سه عنصر صاحب بار، راننده و شرکت حمل و نقل انجام می پذیرد و تعامل، مذاکره و معاملات بین ارائه دهندگان و متقاضیان خدمات حمل و نقل جاده ای کالا با استفاده از فناوری های روز و نوین در این بخش صورت می پذیرد که این امر ضمن برطرف سازی معایب روش های سنتی، سهولت و تسریع خدمات حمل و نقل را در کشور ایجاد می نماید.

بدون دیدگاه
ارسال دیدگاه

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال