قبل از پاسخ دادن به این سوال می‌خواهم در مورد تکنولوژی موبایل صحبت کنم. آیا می‌دانید بیش از ۹۵ درصد مردم از تلفن همراه استفاده می‌کنند؟ نتیجه‌ی این آمار برای کسانی که می‌خواهند کسب و کار خود را رونق ببخشند می‌تواند بسیار شگفت انگیز باشد. معمولا همه‌ی آگهی‌ها و تبلیغاتی که تنظیم می‌شوند هدفی را در پیش می‌گیرند که می‌تواند شامل حال همه یا گروه خاصی از افراد جامعه شود.

قبل از تنظیم هر آگهی باید سوالاتی را از خود بپرسیم: هدف از این آگهی چیست؟ این آگهی یا تبلیغات برای چه رنج سنی طراحی شده؟ جامعه‌ی هدف چه کسانی هستند؟ خانوم‌ها یا آقایان؟ جوان‌ها هستند یا افراد مسن؟ مخصوص دانش آموزان است یا دانشجویان؟ برای چه قشری از جامعه می‌تواند مناسب باشد؟ و… به نظر می‌رسد که نمی‌توان همه‌ی این اطلاعات را در یک متن تبلیغاتی جای داد. در رابطه با این موضوع باید عرض کنم شما می‌توانید با یک پنل پیامکی به تمام سوال‌های بالا پاسخ دهید بدون اینکه حتی یک کلمه در مورد هدف، رنج سنی، جنسیت و …. در متن تبلیغاتی خود استفاده کنید.

مطمئنا یک پیامک تبلیغاتی در مورد لباس عروس نمی‌تواند برای یک مرد ۵۰ ساله یا نوجوانان زیر ۲۰ سال جالب باشد. یا تبلیغات کاشت مو هیچ جذابیتی برای خانوم ها ندارد. خبر خوب اینکه شما می‌توانید با یک پنل پیامکی این مشکلات را حل کنید.

قاعدتا شما نمی‌توانید یک گوشی به دست گرفته و پیامک تبلیغاتی خود را به کل افراد شهرتان ارسال کنید. چون شما شماره‌ی همراه همه‌ی همشهری هایتان را ندارید یا حتی اگر امکان دسترسی به کل شماره‌ها را نیز داشته باشید محدودیت در ارسال پیامک این کار را برای شما غیر ممکن می‌کند یا اینکه ارسال همه ی این پیامک ها می‌تواند بسیار زمان بر باشد. این مشکل را فقط می‌توان با خرید یک پنل پیامکی حل کرد.

فکر کنم با توضیحاتی که در بالا داده‌ایم تا حدودی به سوال پنل پیامکی چیست پاسخ داده شده است. پنل اس ام اس به شما کمک می‌کند تا بتوانید سریع تر و در مقیاس بزرگ، پیامک های گروهی انبوه ارسال کنید و احتمالا برای شما جالب است اگر بدانید که دیگر نیازی نیست شماره موبایل‌ها را خودتان جمع‌آوری کنید، در سامانه پیام کوتاه، بانک شماره موبایل ها جمع‌آوری و طبقه بندی شده است و شما فقط با انتخاب نوع دسته‌بندی می‌توانید به مخاطبتان مورد نظرتان پیامک ارسال کنید.

درواقع  پنل پیامکی یک نرم افزار تحت وب همانند سرویس های ایمیل است که شما می‌توانید با مرورگری که در اختیار دارید درآن ثبت نام کرده و با نام کاربری و کلمه‌ی عبوری که برای شما ارسال می‌شود پیامک خود را با انتخاب یک یا چند دسته بندی به گروه خاصی از افراد جامعه بفرستید. این نرم افزار متصل به یک بانک شماره موبایل با دسته‌بندی های از پیش انجام شده است که باعث ایجاد سهولت در پروسه‌ی ارسال پیامک برای مشتریان می‌شود.

هیجان زده می‌شوید اگر بگویم این نرم افزار قابلیت ارسال پیامک برا اساس نقشه‌ی گوگل، کدپستی، سن و جنسیت، bts، دفترچه تلفن یا یک فایل اکسل را دارد. شما تنها با اقدام به خرید یک پنل پیامکی می‌توانید به همه ی این امکانات جذاب دسترسی داشته باشید و خیالتان راحت باشد که کارتان را درست انجام داده‌اید.

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب پنل‌های پیامکی ارسال بر اساس شغل است. این ویژگی زمانی به کار می‌آید که مشتریان شما جز شغل یا صنف خاصی باشند، در این صورت تبلیغات ارزان پیامکی حتی بهتر از تبلیغات پرهزینه تلویزیونی برای شما بازدهی دارد؛ چون دقیقاً با شناسایی مخاطب درست، پیامتان را به افرادی که باید می‌رسانید.

می‌توانید با پنل پیامکی که در اختیار دارید خلاقیت های خود را به کار ببنید. مثلا می‌توانید فقط با تبریک یک تولد در ذهن مشتری های خود ماندگار شوید. شما می‌توانید با وارد کردن زادروز مشتریانتان در سامانه ی پیامکی خود، آن‌ها را در روز تولدشان سورپرایز کنید.

شما با یک پنل پیامکی می‌توانید کار های شگفت انگیزی برای مشتریان خود انجام دهید. مثلا می‌توانید بلافاصله بعد از صدور فاکتور از خرید آن‌ها تشکر کنید. می‌توانید از انتقادها و پیشنهادات مشتریانتان بهره مند شوید یا آن‌ها را از قرعه کشی هایی که انجام می‌دهید با خبر کنید.

و یکی دیگر از کاربردهای مرسوم سامانه‌ی پیامکی این است که می‌توانید توسط این نرم افزار کد اعتبارسنجی بفرستید، همین پیامک‌هایی که به عنوان ارسال پیامک کد فعال سازی به گوشی شما ارسال می‌شود و شما می‌بایست در اپلیکیشن یا وب‌سایت وارد نمایید به ارسال پیامک از طریق وب سرویس معروف است و از طریق پنل پیامک به‌صورت اتوماتیک ارسال می‌شود.

و نتیجه اینکه گروهی دست در دست هم داده‌اند تا با تلاش و کوشش مشکلات را برای شما آسان کنند، فقط با خرید یک پنل پیامکی، کسب و کار خود را رونق ببخشید و هر لحظه با مشتریان خود در ارتباط باشید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *