لوگو
گروه آفتاب در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه های حمل نقل – مشاوره و خدمات کار آفرینی همچنین دیجیتال مارکتینگ آغاز نمود. یکی از رویکرد های شرکت در زمینه هوشمند سازی ناوگان حمل نقل بین شهری و کشوری می باشد. آدرس: زنجان- بلوار گاوازنگ - مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه پارک علم و فناوری واحد 316
تماس با ما 33154316 - 024
Info@aftabtech.ir

حمل و نقل هوشمند

حمل نقل

اعلام بار

خدمات سئو

تجارت الکترونیک

وب مستری

پشتیبانی سایت

اعلام بار

اعلام بار هوشمند

تولید محتوا

تبلیغات در شبکه اجتماعی

سایت

خانه  /  مقالات   /  ویدئو معرفی تشخیص پلاک درسامانه آفتاب
1

ویدئو معرفی تشخیص پلاک درسامانه آفتاب

ویدئو معرفی تشخیص پلاک

شماره پلاک خودرو یکی از مناسب‌ترین اقلام اطلاعاتی جهت احراز هویت خودروها می‌باشد, تشخیص خودکار شماره پلاک خودرو سامانه‌ای کاملا مکانیزه است که

 با استفاده ازپردازش تصویر خودروهای عبوری از یک مکان، شماره پلاک آنها را استخراج می‌کند. 

این سامانه با استفاده از دوربین‌های مخصوصتصویری از خودرو در حال عبور اخذ می‌کند و آن تصویر را جهت پردازش توسط نرم‌افزار تشخیص پلاک خودرو به رایانه ارسال می‌کند.

از این سامانه می‌توان در زمینه‌های امنیتی و ترافیکی و حذف موانع موجود در عوارضی‌ها بسیار بهره گرفت. بدین صورت خودروها بدون نیاز به توقف از عوارضی‌ها عبور می‌کنند و سامانه تشخیص پلاک خودرو شماره پلاک آنها را ثبت می‌کند.

گروه آفتاب مجری پروژه های حمل و نقل هوشمند با استفاده از این فناوری و ایجاد پنل در سامانه اعلام بار و تشخیص پلاک مزیتی جدید برای سندیکاهای حمل و نقل ایجاد نموده است  که به ارتباط یکپارچه در تمامی بخش ها و هوشمند سازی و خروج از حالت سنتی منجر شده است.

انعطاف پذیری و قابلیت تغییر سامانه بر اساس نیاز مشتری باعث شده است تا یکی از گروه مشتریان سامانه آفتاب کاخانه ها معادن و صنایع باشند;این سیستم در استان های آذربایجان غربی سمنان زنجان خراسان شمالی و گلستان پیاده سازی شده است.

تماشای فیلم معرفی سیستم تشخیص پلاک در آپارات

سیستم تشخیص پلاک

نوبت دهی

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال