نرم افزار هلو یکی از نرم‌افزارهای پرکاربرد و پرطرفدار در بین مشاغل مختلف است. یک نرم‌افزار مالی و حسابداری است که با کارهای مالی مشتری مرتبط است و نیاز به برقراری ارتباط بوسیله پیامک با مشتری را دارد تا در صورت لزوم جهت اطلاع رسانی پیامک ارسال کند. با اتصال نرم افزار هلو به پنل پیامکی می‌توان برای تبلیغات خدمات یا محصولات بهره برد و با ارسال خودکار پیامک های تبلیغاتی، وضعیت خرید مشتری، اطلاعات مالی و… از طریق پیامک به مشتری اطلاع رسانی کرد. نرم افزار های جدید هلو قابلیت اتصال به پنل پیامکی را دارد، ولی نرم‌افزارهای قدیمی فاقد این قابلیت بودند. در ادامه نحوه اتصال نرم افزار هلو به پنل پیامکی را خدمتتان ارائه می‌دهیم.

نحوه اتصال پنل پیامکی به نرم افزار هلو

بعد از خرید پنل پیامکی و نصب سری جدید نرم افزار هلو مطابق تصویر به منوی “تنظیمات مدیریتی” بروید.

درمنوی باز شده روی گزینه “تنظیمات سرویس دهنده” کلیک کنید.

اکنون پنجره “تنظیمات سرویس دهنده” برای شما باز می‌شود.

به دو روش می‌توان نحوه ارسال را از تنظیمات سرویس دهنده انتخاب کرد:

روش اول: از طریق مودم GSM است که با قرار دادن سیم کارت درون مودم همراه و متصل کردن آن به کامپیوتر پیامک ها را ارسال کرد. در تصویر بالا تنظیمات اتصال با مودم را مشاهده می‌کنید، اما تنظیمات همه مودم ها یکسان نیست.

روش دوم: تنظیم بر روی ارسال به روش پنل پیامکی می‌باشد، که بواسطه وب سرویس انجام می‌شود. در این روش نیاز به اینترنت دارید و امکان ارسال پیامک انبوه و با سرعت بالا وجود دارد. پس از خرید پنل پیامکی از سایت های سرویس دهنده این گزینه را انتخاب کنید.

برای تنظیمات به روش پنل پیامکی در جلوی نحوه ارسال روی علامت “+” کلیک کنید، در تصویر پایین می‌بینید.

در پنجره باز شده مشخصات خواسته شده شامل نام پنل پیامکی، آدرس سایت پنل (URL)، نام کاربری، رمز عبور، شماره فرستنده و متن ارسالی را دقیق وارد کنید، سپس اطلاعات وارد شده تایید کنید.

در اینجا تنظیمات اتصال نرم افزار هلو به پنل پیامکی به اتمام می‌رسد و می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید.

در پایان

با ارسال پیامک از نرم‌افزار هلو ارتباط با مشتریان آسان می‌شود و می‌توان مشتریان را درباره تبلیغات فروش، صدور فاکتور، اقساط پرداختی، تسویه حساب، یادآوری موعد چک یا قسط مشتریان، تبریک مناسبت هایی مانند روز تولد و… اطلاع رسانی کرد. می‌توان پیامک ها بطور خودکار نیز ارسال کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *