رفع مسدودیت پیامک های غیرتبلیغاتی

چرا اصلا قرار است موضوع رفع مسدود بودن پیام تبلیغاتی را در این مقاله مطرح کنیم. به هرحال بسیاری از ما ممکن است برای یک بار هم که شده تصمیم گرفته باشیم ارسال پیامک انبوه را در گوشی هایمان آن هم با یک کد غیرفعال کنیم. البته در سالهای اخیر این کار راحت تر شده، چرا که در گذشته این طور نبود. در سالهای نه چندان دور بعد از مدتی که پیام های تبلیغاتی شرکتها و موسسات با محتوای بی ربط طی روز چند باری به گوشی افراد ارسال می‌شدند. همین مسئله باعث کلافگی افراد می‌‌شد و در نهایت دست به دامن مخابرات می‌شدند تا سیستم فرستادن پیامک تبلیغاتی سیم کارتشان را مسدود کند. در این مقاله رفع مسدودیت پیامک های غیرتبلیغاتی را باهم بررسی میکنیم.

حال در این بین هستند افرادی که قبلا سیم کارت خود را به روی پیامک تبلیغاتی انبوه برخی شرکت ها بستند. اگر شما  هم احیاناً جرو این دسته از آدم ها هستید و به دنبال رفع مسدود بودن پیام تبلیغاتی خود می‌باشید. پیشنهاد مجموعه آفتاب تک آن است که مقاله پیشرو را تا پایان برای لحظاتی هر چند کوتاه از نظر بگذارنید.

کد فعالسازی پیام تبلیغاتی

در این قسمت تصمیم داریم به شما شرح دهیم که چگونه با یک سری کدها و برنامه های ساده می‌توان برای رفع مسدود بودن پیام تبلیغاتی مشکل را برطرف نمود.

چیزی که بایستی در ابتدا مشخص کنید، نوع سیم کارت است. منظور آن است که سیم کارت شما برای کدام یک از این شرکت هاست؟ همراه اول یا ایرانسل

با توجه به این تقسیم بندی حال می‌رویم سراغ توضیح هر یک از این سیم کارتهایی که جلوتر اسم هایشان را ذکر کردیم.

فعالسازی پیام تبلیغاتی همراه اول

شمایی که صاحب سیم کارت همراه اول هستید و هم اکنون در نظر دارید برای رفع مسدودی پیام تبلیغاتی خط همراه اول خود را اقدام کنید. به این نکته توجه داشته باشید، شما به دو شیوه می‌توانید برای رفع مسدود بودن ارسال پیامک تبلیغاتی عمل کنید. در ادامه به محض اینکه به این روش مسدود بودن ارسال اس ام اس تبلیغاتی را برطرف کردید. پس از ۲۴ ساعت سیستم ارسال پیامک تبلیغاتی برای سیم کارت همراه شما فعال می‌شود.

شما می‌بایست در اولین مرحله با گوشی همراه خود عدد ۲ را به سیستم پیامکی ۸۹۹۹  بفرستید. در کنار این روش، یک روش دیگر هم وجود دارد که به کمک آن می‌توانید مسئله مسدود بودن ارسال پیامک انبوه شرکت ها را رفع کنید. این شیوه استفاده از اپلیکیشن “همراه من” می‌باشد. در این برنامه که از قبل دانلود و به گوشی خود نصب کردید، به قسمت تنظیمات بروید و گزینه فعالسازی پیام تبلیغاتی را فعال کنید.

فعالسازی پیام تبلیغاتی ایرانسل

برای رفع مسدود بودن پیام بازرگانی در خطوط ایرانسل هم طبق همان کاری که در مطالب بالاتر برای سیم کارت های همراه اول توضیح داده شد، صاحبان خط ایرانسل هم می‌توانند برای برطرف شدن موضوع مسدود شدن پیام تجاری با کمی تغییر برای آن پیش قدم شوند.

در اولین روش شما می‌توانید برنامه “ایرانسل من” را در موبایل خود را پس از دانلود نصب کنید. در این لحظه پس از نصب وارد قسمت تنظیمات اپلیکیشن بشوید و گزینه “مدیریت پیامک های تبلیغاتی” را در سیم کارت ایرانسل فعال کنید.

در دومین روش شما می‌توانید برای رفع مسدود کردن پیام تبلیغاتی کد ستاره عدد ۵۰۰۶ و مربع (#۵۰۰۶*) را بگیرید و بسته به گروه بندی که صورت گرفته آن گروه پیامکی را فعال یا غیر فعال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *