تشخیص پلاک

سیستم تشخیص پلاک

سیستم تشخیص پلاک

سیستم تشخیص پلاک یک راهکار هوشمندسازی در صنعت حمل و نقل می‌باشد.

یکی از محصولات ما سیستم تشخیص پلاک برای مدیریت ناوگان حمل و نقل، هوشمندسازی و مدیریت یکپارچه عملکرد مجموعه می‌باشد.

گروه ما محصول خود را در پایانه‌های حمل و نقل مراکز استان‌ها و صنایع بزرگ پیاده‌سازی کرده و مدیریت حمل و نقل پتروشیمی با بهره‌گیری از سیستم تشخیص پلاک برای ساماندهی حمل بار از ابتدای بارگیری از باسکول تا گمرک یا مقصد را امکان‌پذیر ساخته است.

همچنین سیستم تشخیص پلاک علاوه بر استفاده از یک دوربین دیجیتال، شماره پلاک خودرو را به صورت متن به سامانه ارسال و امکان دریافت کرده و عملیات مورد نیاز مشتری را انجام می‌دهد، موارد مختلف مورد استفاده این سیستم در مدیریت ناوگان حمل و نقل از قبیل نوبت‌دهی رانندگان، مدیریت پارکینگ و باسکول مورد استفاده قرار گرفته است.

امکان اتصال سیستم تشخیص پلاک به راه‌بند و درب اتوماتیک در گیت‌های ورود و خروج، برای مدیریت مکان‌هایی که نیاز به اجازه ورود دارد نیز یکی از قابلیت‌های این سیستم می‌باشد.

از مزیت‌های این سیستم می‌توان به تسریع مدیریت و ساماندهی ورود و خروج اشاره کرد.

گزارش‌گیری براساس شماره پلاک، تعداد ورودی و خروجی بر حسب زمان و تاریخ در دسترس بوده و همچنین تحویل شیف و تحویل حساب صندوق برای پارکینگ میسر می‌باشد.

مهم‌ترین نیاز مشتریان ما در حوزه حمل و نقل، نوبت‌دهی رانندگان جهت برقراری عدالت و کم کردن دخالت عامل انسانی در نوبت‌دهی خودروها بوده است.

چاپ تصویر خودرو و پلاک ناخوانا بر روی برگه نوبت یا پارکینگ، امکان مقایسه عامل انسانی در صورت بروز هرگونه مشکل یا تردید در سیستم تشخیص پلاک آفتاب پیش‌بینی شده است.

انعطاف و شخصی‌سازی سیستم تشخیص پلاک برای تمامی مشتریان در دسترس خواهد بود.

سیستم تشخیص پلاک ja

نویت دهی رانندگان

تشخیص پلاک

تشخیص پلاک

حمل و نقل