لوگو
گروه آفتاب در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه های حمل نقل – مشاوره و خدمات کار آفرینی همچنین دیجیتال مارکتینگ آغاز نمود. یکی از رویکرد های شرکت در زمینه هوشمند سازی ناوگان حمل نقل بین شهری و کشوری می باشد. آدرس: زنجان- بلوار گاوازنگ - مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه پارک علم و فناوری واحد 316
تماس با ما 33154316 - 024
Info@aftabtech.ir

حمل و نقل هوشمند

حمل نقل

اعلام بار

خدمات سئو

تجارت الکترونیک

وب مستری

پشتیبانی سایت

اعلام بار

اعلام بار هوشمند

تولید محتوا

تبلیغات در شبکه اجتماعی

اعلام بار

سامانه اعلام بار گروه آفتاب در پایانه ها و انجمن حمل و نقل مراکز استان یکی از مراکز کلیدی حضور رانندگان و توزیع بار می باشد .ارائه خدمات اعلام بار در سامانه یکپارچه حمل و نقل هوشمند  این امکان را برای شرکتهای حمل و نقل فراهم آورده است تا اعلام بار لحظه ای تحت وب ,با دسترسی به انواع گزارش را داشته باشند .

عدم نیاز به مراجعه به سالن جهت اطلاع یا تغییر بار اعلام شده ,عدم اتلاف انرژی و صرف زمان و نیروی انسانی برای نحوه تخصیص بار به رانندگان ,مشخص بودن وظایف و عملکرد هر بخش از انجمن حمل و نقل ,از شاخصه های اصلی سامانه اعلام بار می باشد .

پراکندگی شرکتهای حمل و نقل در برخی مراکز استان باعث بروز مشکلات در اجرای اعلام بار متمرکز می شود که با استفاده از این خدمت ارائه شده توسط ما  مشکل ساماندهی بار صنایع بر طرف خواهد شد .

سامانه اعلام بار گروه آفتاب در پایانه حمل و نقل استان های زنجان , سمنان ,آذربایجان غربی راه اندازی شده و بیش از ۳ سال است که به صورت عملیاتی در حال اجرا میباشد.

سامانه فوق چه از جانب رانندگان زحمتکش و چه از جانب شرکتها از استقبال مناسبی برخوردار بوده است وسهولت از اعلام بار برای شرکتهای حمل و نقل ,استفاده رانندگان از سیستم پیامکی برای اطلاع لحظه ای از بار های اعلام شده و از همه مهم تر گزارشگیری ,نظارت وکنترل تمامی بخش های پایانه توسط مدیریت انجمن مزیت رقابتی شما خواهد بود.

نتیجه همکاری با بیش از۱۲۰ شرکت حمل و نقل ,بیش از ۳۰هزار راننده و تجربه چند ساله گروه در حوزه حمل و نقل ایجاد بستری کاملا حرفه ای ,انعطاف پذیر و مطمئن بهترین دلیل انتخاب شما برای همکاری با گروه آفتاب است .اتصال له بزرگترین شبکه اعلام بار کشور را تجربه کنید .

سامانه مدیریت حمل و نقل آفتاب

 اعلام بار

حمل و نقل

 

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال