درباره ما

شرکت امن افزار گستر آفتاب فعالیت خود را از سال ۸۹ در زمینه مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی، مشارکت و راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، خدمات سرور ابری و اختصاصی، هاست و دامنه، ارائه راهکارهای ارتباطی امن بر بستر شبکه بی‌سیم و باسیم، ارائه تجهیزات سرور، ارائه خدمات دیتاسنتر، ارائه راهکارهای آموزش آنلاین، سیستم مدیریت محتوای بومی(CMS)، پشتیبانی و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه، خدمات ویزاکارت مجازی و فیزیکی، نظارت بر اجرای طرح‌ها و سایر خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری مورد نیاز مجریان طرح‌ها طبق ضوابط کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی، راهکارهای الکترونیکی حمل و نقل، خدمات تخصصی امنیت، طراحی و تولید نرم‌افزارهای تحت وب، موبایل و خدمات حوزه تجارت الکترونیک، دیجیتال مارکتینگ و هوش تجاری آغاز کرده است.

این گروه در راستای اهداف و فعالیت های خود اقدام به طراحی و تولید نرم افزار تحت وب مدیریت حمل و نقل نموده که کاربرد آن در کارخانجات با ناوگان حمل و نقل است که با این کار برای راه اندازه آن نیازی به بستر سخت‌افزاری نیست.

از دیگر فعالیت‌های این شرکت می‌توان به طرح پلتفرم پایش در راستای تحقیقات و بازاریابی برای امکان سنجی در مورد مقبولیت کالا و نیاز بازار، سیستم مدیریت محتوا (تولید محتوای متنی ارگانیک و استاندارد)، تولید پادکست، طراحی اینفوگرافی، تولید و مونتاژ و تولید انیمیشن سه بعدی اشاره کرد.

موسسان این شرکت از کارشناسان و برنامه‌نویسان حرفه‌ای و تحلیل‌گران باتجربه طراحی و تولید محتوا و نرم‌افزار هستند که برای ارتقای سطح علمی، اقدام به استخدام نیروهای متخصص دیگر کرده‌اند. این نیروها تحت آموزش‌های تئوری و عملی قرار گرفته و به این ترتیب کادری مجرب و ماهر به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه شرکت در حال فعالیت هستند.

خط مشی شرکت:

ما در راستای بهبود مستمر براساس دانش فنی پرسنل، اشاعه و ترويج كار گروهی و حفظ صيانت از نيروی انسانی و توجه به طرف‌های ذينفع و برقراری توسعه پايدار از الگوی نظام مديريت یکپارچه بهره می‌گيريم.

گروه آفتاب با ارائه راهکارهای جامع نرم‌افزاری مبتنی بر استانداردهای روز دنیا، خدمات فروش هاست و دامنه، خدمات مشاوره، تولید پادکست و انیمیشن و تولید محتوا و همچنین طراحی اینفوگرافی و…، به عنوان شرکت فعال داخلی در حوزه فعالیت خود رهبري بازار در ايران را در اختيار داشته و نیز با برنامه‌ریزی براساس شرایط محیطی کشور عزیزمان، حضوري چشمگير و موفق دارد.

گروه آفتاب با مطالعه راهکارهای نرم‌افزاری و طراحی وب، سرعت و دقت در ارائه راهكارهاي امن، يكپارچه، كارا و با كاربري آسان، با تكيه بر تجربيات موفق، استانداردها و تكنولوژي روز خدمات خود را ارائه می‌نماید.

در گروه آفتاب در نظر داریم:

  • ارائه خدمات پس از فروش لحظه‌ای توسط نیروهای کیفی و نخبه که بارزترین معیار انتخاب راهکارهای فناوری اطلاعات توسط مدیران بنگاه‌های اقتصادی می‌باشد
  • تولید فریم‌ورک‌های تحت وب مطابق با به‌روزترین تکنولوژی‌های برای تولید نرم‌افزارهای منطبق با استانداردهای روز دنیا
  • نرم‌افزارهای با پلتفرم موبایل و سیستم‌عامل‌های اندروید در حوزه‌های گزارش‌گیری

تبدیل میزبانی وب به یک تجربه لذت‌بخش برای مشتریان

حفاظت از دارایی آنلاین مشتریان به صورت 24 ساعته