دریافت ارز دیجیتال رایگان

دریافت ارز دیجیتال رایگان، شاید این سوال برای شما هم به وجود آمده باشد که آیا می‌توان ارز دیجیتال رایگان به دست آورد. شاید شما هم در میان این دنیای تبلیغات به تیتری تحت عنوان ارز دیجیتال رایگان به دست بیاورید برخورد کرده باشید. شاید این سوال نیز ذهن شما را درگیر کرده باشد که چگونه بدون انجام هیچ کاری به شما ارز دیجیتال تعلق می‌گیرد؟ البته این طور که شما فکر می‌کنید نیست و هیچ کس محض رضای خدا نمی‌خواهد ارز دیجیتال رایگان به شما بدهد و منظور این سایت ها نیز چیز دیگریست که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

در این حوزه و ترویج ارزهای دیجیتال، سایت هایی هستند که به ازای هر بازدید مقداری ارز دیجیتال را برای شما اختصاص می‌دهند و یا با استفاده هایی که از سخت افزار سیستم های کامپیوتری شما همچون سی پی یو و کارت گرافیک انجام می‌دهند دستمزدی را در قالب ارز دیجیتال و بیت کوین برای شما قرار می‌دهند و در صورت داشتن زیر مجموعه این مقدار می‌تواند بیشتر باشد.

البته دقت داشته باشید که برخی از این سایت ها برای کلاهبرداری ایجاد شده اند یا مقدار ارز دیجیتالی که استخراج می‌شود بسیار ناچیز بوده و تنها وقت شما را تلف می‌کند. یکی از این سایت ها فاست ها هستند که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

فاست (Faucet) چیست؟

فاست در حوزه‌ی ارز های دیجیتال به سایت هایی اطلاق می شود که به گفته خودشان در صورت بازدید از آن‌ها، هر چند ثانیه یا چند دقیقه یکبار می‌توانید مقداری بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر دریافت کنید. البته حداقل میزان برداشت از این سایت ‌ها بسیار بالاست و میزان ارز دیجیتال دریافتی بسیار ناچیز است. به همین دلیل در اغلب موارد نمی‌توانید از این سایت‌ها برداشتی داشته باشید و در واقع سایت‌ های فاست با دریافت بازدید خیلی زیاد، سود واقعی را می‌برند.

فاست یک کلمه ی انگلیسی است که معنای آن شیر آبی است که چکه می کند که اشاره به درآمد قطره‌ای دارد.

آشنایی با فاست های بیت کوین

به طور کلی فاست های بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری سیستم های پاداشی هستند که پاداش آن‌ها به شکل کسرهای کوچکی از بیت کوین (یا ارزهای دیجیتال دیگر) به بازدیدکنندگان تعلق می‌گیرد.

این پاداش ها که مقدار بسیار ناچیزی هستند در بازه های زمانی خاصی برای کاربران آزاد می شود که امکان برداشت آنی برای آن ها وجود ندارد و حتما این رقم برای برداشت باید به حد نصاب برسد تا امکان برداشت فراهم شود.

 

در واقع این پاداش ها برای جذب بازدید کننده به سایت های فاست انجام می‌شود. این سایت ها دارای تبلیغات فراوانی هستند که برای نمایش در سایت هزینه هایی فراوانی انجام شده است. شرکت‌های تبلیغاتی به ازای نشان دادن این تبلیغات مبلغی را به صاحب فاست پرداخت می‌کنند. هزینه‌های این تبلیغات بر اساس پرداخت به ازای هر هزار بازدید (CPM) محاسبه خواهد شد.

یعنی اگر این سایت‌ها بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشند و این بازدیدکنندگان زمان بیشتری را در سایت بگذرانند، صاحب سایت به ازای نمایش این آگهی‌ها پول بیشتری به دست خواهد آورد. این پاداش ها باعث جلب بازدیدکنندگانی می شود که برای کسب پاداش خود بازهم به سایت مراجعه خواهند کرد و معمولاً زمان بیشتری را در سایت می‌گذرانند.

ترقیب بازدیدهای مکرر از سایت های فاست باعث خواهد که صاحبان تبلیغات پول بیشتری را به صاحبان فاست پرداخت کنند.

این مقدار پاداش آنقدر ناچیز است که پس از مدتی خود شما نیز به این نتیجه خواهید رسید که این کار جز تلف کردن وقت شما نتیجه‌ی دیگری را عاید شما نمی‌کند.

شاید بگویید که اگر این پاداش اینقدر ناچیز است چرا روز به روز بر بازدید کنندگان فاست ها افزوده می‌شود. باید بگویم که این افراد کسانی هستند که چیز زیادی درباره بیت کوین نمی‌دانند یا تازه با آن آشنا شده‌ اند.

چگونه از فاست ها استفاده کنیم؟

این کار بسیار ساده است و شما می توانید با یک ثبت نام ساده و ثبت آدرس کیف پول پس از هر بازه‌ی زمانی  کلیک روی دکمه‌ی «Claim Now» یا چیزی شبیه به آن پاداش خود را دریافت کنید.

برای اطمینان بیشتر از اینکه شما یک ربات نیستید و با حل کردن یک کپچا (Captcha) یا حل یک مسئله ساده ریاضی می‌توانید پاداش خود را دریافت کنید.

مکانیزم جلوگیری از جمع آوری پاداش ها توسط یک نفر ، فاست ها پس از هر بار گرفتن پاداش توسط مشتری، محدودیت زمانی در نظر می‌گیرند که بسته به سیاست فاست می‌تواند از ۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت متغیر باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *